KONST / Oljemålningar / Oljemålning 6787366

nr 678 7366

Osignerad, 1800-tal, Landskap med hus, 23x30

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 31 januari 2011
kl 18:00:41

30/1 09:37:41 1      Vinnande bud